ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 686
 بازدید امروز : 58
 کل بازدید : 142993
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.3594
معرفي برنامه

 معرفی برنامه

چارچوب دستورالعمل »تهیه، تصویب، اجرا و پایش برنامه عملیات نوسازی و عمران و اصلاحات شهر) برنامه راهبردی ـ عملیاتی شهر و شهرداری« (  ابلاغی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور) دستورالعمل شماره34492 مورخ 9/8/94)، شهرداری بندرعباس با محوریت معاونت برنامه ریزی و توسعه، فرآیند تهیه و تدوین "برنامه راهبردی شهر و شهرداری مبتنی بر چشم انداز بیست ساله توسعه شهر بندرعباس" را آغاز نموده است.  سند مذکور پاسخی به نیاز مدیریت شهری در مورد تدوین برنامه‌ای فراگیر است به گونه ای که بتواند در چارچوبی علمی، به آینده توسعه شهر به شکلی هدفمند و با اتکاء به مشارکت تمامی کنشگران توسعه شهری بپردازد.
در این مسیر یکی از مهمترین گام‌ها اخذ نظرات و طلب مشارکت فعال نخبگان و صاحب‌نظران شهر و شهروندان و شنیدن همه صداها و تحلیل همه افکار است تا بتوان ضمن مدیریت تعارض‌های احتمالی، به برهم‌نهشتی معقول، خردمندانه، مبتنی بر نیازهای اولویت‌دار و منطبق بر دارایی‌ها و توانایی‌ها دست یافت.
پیشاپیش از صاحب نظران ، نخبگان، مدیران و... که با دانش و تجربیات ارزشمندتان موجبات هم افزایی وهرچه بهتر این پروژه را فراهم می سازید صمیمانه سپاسگذاریم و توفیقات روز افزون برای شما عزیزان از خداوند متعال خواستاریم