يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9039
 بازدید امروز : 54
 کل بازدید : 44700
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2344
اخبار > حمایت از 4 پروپوزال و پایان‌نامه دانشجویی توسط شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از 4 پروپوزال و پایان‌نامه دانشجویی توسط شهرداری بندرعباس

توجه به پژوهش و تحقیق در موضوعات مربوط به وظایف، عملکرد، ساختار و غیره مرتبط با شهرداری، یکی از موضوعاتی است که در این دوره مدیریتی با جدیت و توجه بیشتری همراه است.

وی با اشاره به حمایت از پایان‌نامه‌ها و پروپوزال‌های دانشجویی در این زمینه، افزود: این حمایت پس از راه‌اندازی مرکز مطالعات شهرداری بندرعباس و با تشکیل کمیته پژوهشی حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در حال دنبال شدن است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس با اشاره به برگزاری آخرین جلسه رسمی این کمیته با حضور اساتید برجسته به عنوان داورهای این کمیته طی هفته جاری، خاطرنشان کرد: در آخرین جلسه مربوط به کمیته پژوهشی حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی، دو مورد پروپوزال دکتری و کارشناسی ارشد به ترتیب با عنوان‌های«بررسی تاثیر آب مغناطیده بر جذب عناصر فلزات سنگین کادمیم و سرب از یک پساب سنتتیک توسط دو گونه گیاهی وتیور و شاه‌پسند درختچه‌ای» و«بررسی آثار تعمیر و خرید مخروبه‌‎ها توسط شهرداری»، ارایه و پس از آن مورد داوری و در نهایت مورد حمایت قرار گرفت.

این مقام مسئول بیان کرد: در این جلسه همچنین دو پایان‌نامه کارشناسی ارشد با عنوان‌های«کانون بانوان با رویکرد افزایش امنیت با استفاده از نظریه CPTED» و«بررسی نشاط سازمانی و پیامدهای سازمانی آن بر کارکنان شهرداری بندرعباس» ارایه و با رای حداکثری اعضای کمیته مورد حمایت قرار گرفتند. اضافه می‌شود، دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیر نوسازی و تحول اداری، مدیر مرکز مطالعات شهرداری بندرعباس عضویت داشته و همچنین هشت نفر از اساتید خبره حوزه‌های مختلف کار داوری را انجام می‌دهند.


٠٨:٠٠ - 1397/12/21    /    شماره : ٧٣١١    /    تعداد نمایش : ٣١خروج