ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 31910
 بازدید امروز : 78
 کل بازدید : 120100
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.3125
اخبار > نرم افزار آموزش مجازي


  چاپ        ارسال به دوست

نرم افزار آموزش مجازي

نرم افزار آموزش مجازي كاركنان شهرداري بندرعباس راه اندازي شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت برنامه ريزي شهرداري بندرعباس ، نرم افزار آموزش مجازي كاركنان شهرداري در راستاي كاهش هزينه ها و توانمند سازي كارمندان ،با پيگيري هاي معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري بندرعباس راه اندازي شد.

محمد مهدي جهانبخش گفت :

در دنياي در حال تغيير كنوني ضرورت آموزش در ادارات  و نهادها به دلايل فراوان پذيرفته شده است . تغييرات سريع و عميق علمي سبب شده است كه هر از گاهي مطالب جديدي وارد ميدان زندگي شود كه به ناچار بايد علوم و معارف جديد را آموخت و برخي از مطالب قديمي را كه كارآيي ندارند ، كنار گذاشت.

وي تاكيد كرد آموزش همواره به‌عنوان وسیله‌ای مطمئن در جهت بهبود کیفیت عملکرد و حل مشکلات مدیریت مد نظر قرار می‌گیرد و فقدان آن نیز یکی از مسائل اساسی و حاد هر سازمان را تشکیل می‌دهد. بدین جهت به‌منظور تجهیز نیروی انسانی سازمان و بهسازی و بهره‌گیری هر چه مؤثرتر از این نیروها ، بی‌شک آموزش یکی از مهمترین و مؤثرترین تدابیر و عوامل برای بهبود امور سازمان بشمار می‌رود ، و با توجه به هزينه هاو فشارهاي اقتصادي براي ادامه اين روند ميتوان از آموزش مجازي براي كاركنان بهره برد.

اميد است با راه اندازي اين نرم افزار بتوانيم سطح توانمندي كاركنان شهرداري بندرعباس را ارتقاء بخشيم و در نتيجه رضايتمندي شهروندان را داشته باشيم .


٠٩:٢٩ - 1398/05/09    /    شماره : ٧٨٧٢    /    تعداد نمایش : ١٣١خروج